Menu
RSS

Ücretli ve İşsiz Mimarlardan Ücretsiz 3DS Max Atölyesi

DtEMcUGWwAUL55X.jpg

 

Kriz ve işsizlik, eriyen maaşlarımıza boyun eğmemiz için bir rıza mekanizması olarak kullanılıyor. Maruz kaldığımız ekonomik şiddet yetmezmiş gibi tecrübe dahi kazanmamıza fırsat verilmeden devamlı niteliklerimizi geliştirmemiz bekleniyor ve sürekli eğitimin maliyeti yine bize yıkılıyor.
Yeni mezun bir mimardan asgari ücretin altında 5 yıllık bir mimarın birikimi ile performans göstermesi bekleniyor. Bu arada iş bulabilenlerimiz de fazla mesai baskısı ile yanındaki arkadaşına soramadan geçimine yetmeyen parayı mesleki gelişime yatırmaya ya da sosyalleşmek, dinlenmek için kalan kısıtlı zamanını tek başına öğrenmeye ayırmaya zorlanıyor.
Oysa ki bizim hatırlamak ve yeniden hayatlarımıza sokmak istediğimiz bir fikir var. Yeni bir fikir değil ama iyi bir fikir: Kolektif ve dayanışma usulü öğrenim. Bunun için tıpkı daha önce gerçekleştirdiğimiz Revit atölyesinde olduğu gibi, Ücretli İşsiz Mimarlar Forumu’ndan yani aramızdan gönüllü arkadaşlarımız kolları sıvadılar ve “3DS MAX ile ilgili bilgilerimizi paylaşırız” dediler. 
Ücretsiz 3DS MAX atölyesinde yine işsiz meslektaşlarımıza öncelik veriyoruz. 
Etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takibe almayı unutmayın. Her zaman aramıza katılabilir, düzenli toplantılarımıza gelip önerilerinizle bizi daha güçlü kılabilirsiniz. 
Ücretli İşsiz Mimarlar Forumu

Program Detayı:
6 Aralık Perşembe 19.00-22.00
9 aralık Pazar 14.00-17.00
13 Aralık Perşembe 19.00-22.00
16 aralık Pazar 14.00-17.00
Adres: Yeldeğirmeni Sosyal Hizmet Merkezi
Rasimpaşa mah. Uzunhafız Sok. No: 100 Kat:1 Kadıköy/İst

Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/759214374439359/

back to top